KITI citus logo PROJEKTAI

Apie projektą

BŪK ČIA namuose nereikia laukti pirmadienio ar Naujųjų, kad ištesėtumėte sau duotą pažadą „pradedu gyventi sveikiau, judėti daugiau!“. Čia kiekvienas šeimos narys dienas leisti aktyviai, nes namuose – visas sporto aikštynas!

Visa kas svarbiausia - pasiekiama pėsčiomis. Parduotuvę, darželius, mokyklas, grožio salonus ir ligoninę patogiai pasieksite be jokio automobilio. O viešojo transporto stotelė – prie namų kiemo vartelių.

Būk čia. Rajone.

Visa kas svarbiausia - pasiekiama pėsčiomis. Parduotuvę, darželius, mokyklas, grožio salonus ir ligoninę patogiai pasieksite be jokio automobilio.  O viešojo transporto stotelė – prie namų kiemo vartelių. 
1 min. - viešojo transporto stotelė;

3 min. - parduotuvė IKI;

3 min. - lopšelis - darželis;

4 min. - Bukčių miško parkas;

6 min. - grožio salonas ir makiažo studija;

12 min. - ligoninė;

19 min. - mokykla;


*laikas nurodytas einant pėsčiomis

Būk čia. Miške.

Geriausias kaimynas – miškas. Ramybę rasite nesibaigiančiuose miško takuose, o pramogas – miško parko sporto aikštyne. Krepšinis, tinklinis, mažasis futbolas. Pasiruošę mesti sporto iššūkį gretimo namo kaimynams?
200 ha  - tokią teritoriją užima Bukčių miškas;

11,5 km. - tiek nusidriekusi pažintinio tako kilpa miške;

3 min. - tiek laiko užtruksite nueiti iki sporto aikštyno miške;

- tiek skirtingų sporto šakų aikščių rasite miške.

Būk čia. Kieme.

Namų kieme aktyviam laisvalaikiui pritaikytas sporto „maniežas“ su „cross-fit“ inventoriumi, lauko treniruoklių alėja, šuolių į tolį aikštele, šachmatai, stalo futbolas. Vaikams - alpinizmo užsiėmimai, estafečių trasa, koordinaciją gerinanti karstyklė, bei banglentės treniruoklis.  Kiemą juosia bėgimui, dviračiams, riedlentėms ir paspirtukams pritaikytas takas, kurio gale dviračių remonto stotele su sporto inventoriaus dalinimosi spinta, bei geriamo vandens fontanu.


Rekreacijai -  per visą kiemą nusidriekęs sveikatingumo takas ir augalų alpinariumai.
6 pramogų erdvės vaikams.

skirtingų sporto šakų treniravimosi erdvės.


Dviračių remonto dirbtuvės padės sutaupyti laiko ir pinigų, o dviratis visada bus techniškai tvarkingas ir saugus! 


Būk čia. Namuose.

Nuo pamatų iki stogo šie namai sukurti gerai savijautai ir patogiam gyvenimui:

  • A+ energinio naudingumo klasė garantuoja komfortą ir nedideles sąskaitas už šilumą,
  • Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė – jokio eismo gyvenvietėje;
  • Aptverta uždara teritorija – garantuoja visų saugumą.
  • Atidžiai suplanuoti butai – didelėms, mažoms ir besikeičiančios sudėties šeimoms.
  • Namų fasadai su klinkerio apdaila -  kokybiški ir derantys prie supančios gamtos.
  • Pirmų aukštų gyventojams - nuosavi kiemeliai.
12%  - vidutiniškai tiek grindinis šildymas sumažina šildymo išlaidas ir leidžia ergonomiškai išnaudoti namų plotą.

Vystytojas

Vystytojas

Esame CITUS. Mes kuriame Jums namus.

Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome savojo kelio ir unikalios sėkmės formulės.

Nuo 2012 metų Vilniuje ir Kaune sukūrėme bei sėkmingai pardavėme (arba parduodame) jau 24 projektus ir jų etapus. Tai yra daugiau nei 3 000 naujų būstų!

Per pastaruosius penkerius metus gavome 9 apdovanojimus ir prizus. Mūsų projektai buvo pripažinti geriausiais ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse bei tarptautiniuose konkursuose: „Karaliaučiaus slėnis“ ir „Neries ardai“ tapo geriausiais būsto, „Kauno senamiesčio apartamentai“ ir „Miško ardai“ – ateities projektais. „Neries ardai“ pripažinti geriausiu būsto projektu Baltijos šalyse, o „Aeronamai“ – Žaliausiu gyvenamuoju pastatu Lietuvoje.

Labiausiai tituluoti CITUS namai – „Neries ardai“. Jį 2018 m. LNTPA išrinko geriausiu būsto projektu Lietuvoje, o „Verslo žinių“ suburta tarptautinė komisija – ir Baltijos šalyse. Taip pat „Neries ardai“ buvo geriausi savo kategorijoje tarptautiniame architektūros konkurse „Leonardo 2019“. Šiandien šią sėkmės istoriją tęsia „Miško ardai“, jau spėjęs tapti „Ateities projekto“ įvertinimą.

Mūsų didžiausias, daugiau nei 750 šeimų subūręs „Karaliaučiaus slėnis“ LNTPA pripažintas geriausiu būsto projektu Lietuvoje. Jame, pirmajame Lietuvoje įdiegėme tris skirtingas energines klases: B, A ir A+. „Karaliaučiaus slėnis“ apdovanotas ir už inovatyvių bei energiškai efektyvių vokiškų technologijų naudojimą.

Žiūrėti projektus